Sanal Burun Tasarımı -  Ameliyat sonrası oluşacak tahmini burun şeklinizi merak ediyorsanız bize danışmadan karar vermeyin!    Resim Gönder

Op.Dr.Alper Bayraktar Kimdir ?

Op. Dr. Alper Bayraktar Hakkında;

 • Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Alper BAYRAKTAR

  22 Temmuz 1976 tarihinde doğdu, 1999 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 2000 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalında uzmanlık eğitimine başlayan Dr. Alper Bayraktar uzmanlık eğitimi süresince sayısız rekonstrüktif ve el cerrahisi operasyonuna katıldı ve yaptı.

  Uzmanlık eğitiminin ardından kariyerine çeşitli özel hastanelerde branşında başarılı ameliyatlar yaparak devam etti. Özellikle estetik meme ameliyatı, estetik burun ameliyatı, el cerrahisi, burun estetiği ve maksillofacial / çene cerrahisi konularında uzmanlığını geliştirdi. Halen Bursa Estetik Plastik-Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Merkezinde Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı olarak çalışmaktadır.

  Yurtiçi ve yurtdışı pek çok yayını bulunan ve Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrrahi Derneği, Estetik Plastik Cerrahi Derneği, Türk Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği, Yara Bakım Derneği, EURAPS (European Association of Plastic Surgeons) gibi ulusal ve uluslar arası derneklerin üyesi olan Dr. Alper Bayraktar İngilizce bilmektedir.

  0224 233 57- 58 00' ı her türlü sorununuz için arıyabilirsiniz.

  En iyi Estetik Cerrah

 • Bursa Estetik

  Sağlıkta kalite, hasta memnuniyeti ve guleryüzlü hizmeti prensip edinen Bursa Estetik; Op.Dr.Alper Bayraktar ve son teknoloji ürünü cihazlarıyla, etkin tedavi ve hasta konforunu sağlamak üzere, ileri tanı ve tedavi yöntemleri ile hizmet veriyor.

  Bursa Estetik

 • Bize Ulasın..!

  Adres:

  Aesthetıcs Bursa Estetik

  Çekirge Cad. Intam Urgancıoğlu Apt. No:105 Osmangazi / BURSA

  Telefon: 0224 233 57 00 - 0224 233 58 00 - 0543 ESTETİK

  Fax: 0224 233 57 00

  Op.Dr. Alper Bayraktar Sizin Sorularınızı Yanıtlıyor!

 • 1

Hakkımızda

Bizi takip etmeye devam edin. Yeniliklerimizden ilk önce siz haberdar olun.

SOSYAL MEDYA:

    

Bursa Estetik

Lütfen daha iyi bir hizmet için bilgi almak istediğiniz konularda bizimle irtibata geçin:
  info (@) bursaburun.com
  +90 224 233 57 00
  +90 224 233 58 00
 © Design BursaWebTasarım
Yandex.Metrica