Sanal Burun Tasarımı -  Ameliyat sonrası oluşacak tahmini burun şeklinizi merak ediyorsanız bize danışmadan karar vermeyin!    Resim Gönder

Doğal Burun Estetiği

Doğal Burun Estetiği

Doğal burun estetiği artık sosyal hayatta bu ameliyatı yaptırmak isteyen her kez için istenen bir tecihtir. Her kez burun estetiği olduktan sonra o buruna bir ameliyat yapılmamış yani doğal olarak kalması ve öyle görünmesini ister.

Doğal Burun Estetiği, doğal burun ameliyatı, doğal burun ameliyatı ne demek, sade burun estetiği

Bu istekleri çok düşündüm ve kişi eğer bu ameliyatı estetik açıdan bir düzeltme için yaptırıyor ise bu onları tabii isteği. Kaba tabirle doğal burun estetiği ; burun estetiği ameliyatı sonrasında kişinin burnunun hatasız bir şekilde düzeltilerek san ki burun estetiği olmamış gibi dışarıdan fark edilmeyecek şekilde olmasıdır.

Doğal Burun estetiği ameliyatları konusunda uzman estetik cerrahların elinden çıkmalıdır. Burun estetiği yaptırmayı düşünüyorsanız eğer, estetik cerrahınızı iyi seçmeniz gerekiyor. Burun estetiği ameliyatları çok sayıda yapmış ve her zaman kendini geliştirmeyi hedefleyen doktorları , doğal sonuçlar elde etmeniz için tavsiye ederim.

Doğal Burun estetiği fiyatları ise doktoruna ve yapılan hastaneye göre değişmektedir.

Amaç yüze en uygun burunu yapmak

Burun estetiğinde amaç yüzünüze en uygun burunu yapmaktır.  Cildiniz, kıkırdaklarınızın inceliği,  önceden geçirdiğiniz burun ameliyatları başarı oranını etkiler. Tek başına en güzel burunun yapılması değil yüzünüze en uygun burunun yapılması önemlidir.

burun estetiği randevuOp.Dr.Alper Bayraktar'dan ücretsiz muayene randevusu almak için bizi, 0224 233 57 (58) 00 nolu telefondan arayabilir veya yan resimdeki e-randevu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Comments   

Neslihan yıldırım
0 # BURUN ANALİZİNeslihan yıldırım 2016-08-11 15:34
Yüzüme uygun doğal bir burun analizi yapmanızı istiyorum teşekkürler
Reply | Reply with quote | Quote

Add comment


Security code
Refresh

Hakkımızda

Bizi takip etmeye devam edin. Yeniliklerimizden ilk önce siz haberdar olun.

SOSYAL MEDYA:

    

Bursa Estetik

Lütfen daha iyi bir hizmet için bilgi almak istediğiniz konularda bizimle irtibata geçin:
  info (@) bursaburun.com
  +90 224 233 57 00
  +90 224 233 58 00
 © Design BursaWebTasarım
Yandex.Metrica