Sanal Burun Tasarımı -  Ameliyat sonrası oluşacak tahmini burun şeklinizi merak ediyorsanız bize danışmadan karar vermeyin!    Resim Gönder

Burun, estetik ameliyatla nasıl şekillendiriliyor ?

Estetik Ameliyat ile Burun Şekillendirme

Estetik ameliyatınızı yapacak cerrah, ameliyat sırasında burna şeklini veren kemik ve kıkırdaklar üzerinde çalışır. Burnunuza şekillendirirken olması gerekenden büyük yapılar varsa küçültülür. Küçük olan yapılar ise büyütülür. Zayıf kıkırdak ve kemikler güçlendirilir. Bazen uzaysal konfigürasyonları değiştirilir.

Estetik Ameliyat ile Burun Şekillendirme

Her insanda farklı olan kıkırdak yapılar analiz edilip, sorunları tespit ettikten sonra uygun çözüm tekniklerini uygulamak gerekir.

Hedef: Çekici ve işlevsel burun.

Referans: Doğuştan güzel burunlu insanların anatomik yapısıdır.

Teknik: Kıkırdak ve kemik yapıları zayıflatıcı, tahrip edici, yok edici teknikler yerine takviye edici sağlamlaştırıcı teknikler kullanılmalıdır.

Felsefe: Herkes aynı tarz burna sahip olmak zorunda değil. Burun yüze özel olmalıdır. İdeal burunda cinsiyet, etnisite, ihmal edilmemelidir.

Ameliyatta cerrahın yaptığı manevraların kısa ve uzun dönemde sonuç üzerindeki etkilerini iyi hesap etmesi, sabırlı olması ve acele etmemesi esastır.

Estetik burun cerrahisi yapan doktorunuz cilt ve cilt altı dokulara şekil vermek adına da olsa müdahaleden kaçınmalıdır. Bu müdahaleyi cerrah daha çok kalın cilde sahip olanlarda yapabilmektedir. Cildi inceltip daha zarif bir burun yapmak adına iyi niyetle yapılan bu tip müdahaleler istenmeyen ve geri dönüşü olmayan sorunlara yol açabilmektedir.

burun estetiği randevuOp.Dr.Alper Bayraktar'dan ücretsiz muayene randevusu almak için bizi, 0224 233 57 (58) 00 nolu telefondan arayabilir veya yan resimdeki e-randevu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Add comment


Security code
Refresh

Hakkımızda

Bizi takip etmeye devam edin. Yeniliklerimizden ilk önce siz haberdar olun.

SOSYAL MEDYA:

    

Bursa Estetik

Lütfen daha iyi bir hizmet için bilgi almak istediğiniz konularda bizimle irtibata geçin:
  info (@) bursaburun.com
  +90 224 233 57 00
  +90 224 233 58 00
 © Design BursaWebTasarım
Yandex.Metrica